Skalpelové žiletky Swann Morton

Spoločnosť Swann-Morton

Spoločnosť Swann-Morton bola založená v roku 1932 v Sheffielde a sa stala svetovým lídrom vo výrobe chirurgických čepelí, skalpelov a rukovätí. Je to značka, ktora je globálne rešpektovaná pre kvalitu, presnosť, konzistenciu a spoľahlivosť a je uznávané pre kombináciu tradičných zručností pri výrobe čepelí pomocou najmodernejších technológií.

PPreferovaná voľba mnohých lekárov na svete, široká a rozmanitá škála výrobkov pozostávajúca z približne 70 jednotlivých tvarov čepelí a 30 rôznych rukovätí je tiež široko využívaná ďalšími zdravotníkmi, ako sú lekári, zdravotné sestry, spolu s odborníkmi z príbuzných odborov stomatológie, podiatrie a veterinárnej chirurgie, prípadne ​​modelármi a domácimi majstrami.

Výrobky spoločnosti Swann-Morton, ktoré sú exportované do viac ako 100 krajín sveta, sú vďaka rozsiahlej sieti zahraničných distribútorov podporujúcich miestnu zákaznícku základňu, sú k dispozícii všetkým, ktorí vyžadujú ultimátnu kvalitu chirurgických nástrojov spolu výhodnou cenou a garanciou, ktorú Swann-Morton poskytuje.

Prehľad kvality

Spoločnosť Swann-Morton Limited je akreditovaná podľa normy ISO 13485, medzinárodnej normy pre systémy riadenia kvality pre spoločnosti zdravotníckych pomôcok. Navyše je spoločnosť Swann-Morton Limited akreditovaná v rámci programu MDSAP (Program pre jednorazový audit zdravotníckych pomôcok), ktorá preukazuje, že spoločnosť bola auditovaná a je v súlade s normou ISO 13485: 2016, Canada Medical Device Regulations – časť 1 – SOR 98 / 282 A USA – 21 CFR 820, 21 CFR 803, 21 CFR 806, 21 CFR 807 – podcasty A až D.

Zabezpečenie kvality naznačuje náš pevný záväzok vyrábať kvalitné výrobky. Tím zabezpečujúci kvalitu udržiava nepretržité audity kvality na všetkých výrobných linkách, aby zabezpečil súlad s najvyššími štandardmi. Kontinuálne kontroly sú vykonávané v každom štádiu výroby rovingovými inšpektormi a statickými kontrolnými miestami.

Manažér QA / RA a tím okamžite rieši akékoľvek sťažnosti zákazníkov alebo problémy s kvalitou, ktoré môžu vzniknúť. Výrobný a obchodný tím tiež podporuje a rozvíja diskusiu o všetkých aspektoch výrobku alebo systému kvality a potrebách zákazníkov.

Stále ešte váhate ktoré skalpelové žiletky budete používať? Vyskúšajte Swann-Morton!

skalpelové čepelky swann-morton

Pridaj komentár